Hakkımızda

Kısırlaştır, aşılat, yaşat projesine tam desteğiz: Evcil hayvan üreticisi ve tacirlerinin karşısındayız. Cinsellik düşkünleri tarafından bilinçsizce üretilip, umarsızca ona buna satılmış yada dağıtılmış, sonra da mal gibi, çöp gibi, duygusuzca ve vicdansızca sokaklara ve barınaklara atılan hayvanların yeni ve sağlam yuvalar bulması için çabalamaktayız. Tedavi ve yardım ihtiyacı olan hayvanlara destek bulabilmek için uğraşmaktayız.

Yardıma muhtaç hayvanlara destek olabilmek için lütfen ilanlarımızı kendi gruplarınızla paylaşınız, yahoo ve google gruplara üyeyseniz ilanlarımızı bu gruplarda da dağıtınız. Arkadaş listenizdeki hayvansever olduğundan emin olduğunuz kişileri sayfamıza davet ediniz ki sayımız çoğaldıkça hayvanların yardım ve yuva bulabilmesi de hız kazansın ve ilanlarımız mutlu sonlarla bitmeye devam etsin.

Evcillerinizi üretmek yerine lütfen kısırlaştırınız ki hem daha sağlıklı olsunlar hem de bilinçsizce üretilmiş ve atılmış olanlara yenileri eklenmesin. Evinizdeki evcili üretip onun yavrularına bakmak yerine, zaten üretilmiş ama bir yuvaya hasret olan canları sahipleniniz. Pet shoplar, kennel’lar vb yerlerden evcil hayvan satın almaya devam ederek kötü şartlarda üretilmiş olan hayvanların sağlıksız koşullarda kafeslere tıkılıp müşteri beklemelerine destek vermeyin.

Hayvanseverlik demek cins severlik demek değildir, yuva hasreti çeken canlara ırk, renk, cins, cinsiyet vb kriterler aramadan sahip çıkabilmektir hayvanseverlik.

 

Facebook Sayfamıza Katılın:

www.facebook.com/patimbenimturkiye

Bir cevap yazın